2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Poznań
  6. Prace magazynowe - Junikowo
Magdalena
Dodane 30 kwietnia 2024

Magazynier / Pracownik Magazynu branża WOD-KAN-GAZ

Wynagrodzenie

4 600 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Junikowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

O Firmie:

Cetel Serwis to renomowana hurtownia, która oferuje Ci unikalną szansę rozwijania kariery na stanowisku Magazynier. Oferujemy pracę w pełnym wymiarze godzin oraz wiele korzyści, które sprawią, że każdy dzień w pracy będzie pełen wyzwań i satysfakcji.

Co oferujemy:

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku, w elastycznym grafiku.

  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia: Umowa o pracę lub umowa zlecenia.

  • Dofinansowanie karty Multisport, aby dbać o swoje zdrowie i kondycję.

  • Prywatną opiekę medyczną, abyś czuł się zawsze zabezpieczony.

  • Grupowe ubezpieczenie na życie, bo Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne.

  • Codziennie zapewniamy darmowy obiad - dbamy o Twój komfort w trakcie pracy.

  • Możliwość otrzymywania comiesięcznych premii - doceniamy Twoje osiągnięcia.

  • Wynagrodzenie, uzależnione od Twoich umiejętności i kompetencji.

Wymagania:

  • Doświadczenie jako Magazynier i/lub znajomość branży Wod-Kan-Gaz.

  • Zaangażowanie i dyspozycyjność.

  • Poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania.

Mile widziane:

  • Znajomość procedury i zasad gospodarki magazynowej.

  • Obsługa sprzętu magazynowego np. wózki widłowe.

  • Uprawnienia UDT.

Twoje obowiązki:

  • Inwentaryzacja asortymentu.

  • Przygotowanie przesyłek do załadunku i wysyłek zgodnie z dokumentami.

  • Przestrzeganie i stosowanie procedur związanych z magazynowaniem, wysyłką i przyjmowaniem towarów.

  • Kontrola wydawanych towarów, dbanie o wysoki standard usług.

Jeśli masz ochotę dołączyć do naszego dynamicznego zespołu, zdobywać wiedzę oraz pracować w przyjaznej i inspirującej atmosferze, to ta oferta jest dla Ciebie!

Adres naszej Firmy to:

Cetel Serwis Sp. z o.o.

ul. Komornicka 16,

62-052 Głuchowo

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Junikowo
ID: 912222260