2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Błonie
Dodane 30 kwietnia 2024

MAGAZYNIER Pracownik magazynu P.H. PAZAL Bronisze

Lokalizacja

Błonie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma P.H. PAZAL powstała w 1990 roku. Prowadzi obrót świeżymi warzywami i owocami produkcji krajowej i zagranicznej.

Poszukujemy kandydata na stanowisko: Magazynier

Miejsce pracy: BRONISZE

Obowiązki:

• Przyjmowanie i wydawanie dostaw,

• Kompletacja zamówionych towarów,

• Udział w inwentaryzacjach,

• Kontrola i rozmieszczanie towarów na magazynie,

• Utrzymanie porządku w magazynie.

Wymagania:

• Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie;

• Odpowiedzialność i zaangażowanie;

• Samodzielność i dobra organizacja pracy;

• Rzetelność, solidność, uczciwość i dokładność;

  • książeczka sanepidowska

• Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (mile widziane).

Oferujemy:

• zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowa zlecenia

• dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie

• praca zmianowa

• możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Prosimy przesyłać oferty zawierające CV.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

 Klauzula informacyjna

dot. przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji w P.H. PAZAL

Administratorem Twoich danych osobowych będzie P.H. PAZAL PAWEŁ ZALESKI (05-870 Błonie, ul. Szkolna 25). Twoje Dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym będą przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

 W przypadku, gdy aplikujesz na stanowisko związane z zawarciem umowy o pracę Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia) przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa (art. 6 ust. 1 lit c RODO) i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe, które wskazałeś, a ich podanie nie wynika z przepisów prawa (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody (art. 6 ust. 1 lit a RODO), którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. W przypadku, gdy aplikujesz na stanowisko związane z zawarciem umowy cywilnoprawnej w tym związane z zawarciem umowy o prowadzenie praktyki zawodowej, Twoje dane osobowe zawsze przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody (art. 6 ust. 1 lit a RODO).

 Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w prawnie uzasadnionym interesie jakim jest ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami (art. 6 ust. 1 lit f RODO), jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. Administrator nie wykorzystuje systemów profilujących ani systemów prowadzących do zautomatyzowanego podejmowania jakichkolwiek decyzji dotyczących danych osobowych osób uczestniczących w procesie rekrutacyjnym. Dane kandydatów będą przetwarzane na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

 Osoba, której dane są przetwarzane przez Administratora ma prawo żądania dostępu do danych, ich sprostowania, czyli poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przeniesienia danych i do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w sytuacji, gdy przetwarzanie odbywałoby się na podstawie zgody. Więcej informacji o prawach osób, których dane dotyczą dostępne są w art. 12-23 RODO (tekst dostępny na stronie: eur-lex.europa.eu. Nadto, przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. uodo.gov.pl

 Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres trwania rekrutacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 2 lat od daty wpłynięcia Twojej aplikacji.

 Dostęp do danych, na podstawie stosownych umów, mogą mieć również podmioty dostarczające rozwiązania teleinformatyczne oraz podmioty świadczące usług rekrutacyjne (w tym portale, za pośrednictwem których pozyskiwane są CV) oraz kadrowe, jak również dane mogą zostać udostępnione podmiotom świadczącym usługi: pocztowe, kurierskie, prawne i audytowe.

 W przypadku zamieszczenia w CV danych szczególnych kategorii (np. dotyczących stanu zdrowia/ niepełnosprawności) prosimy w CV zamieścić informację: „wyrażam zgodę na przetwarzanie danych szczególnej kategorii przez P.H. PAZAL PAWEŁ ZALESKI (art. 9 ust. 2 lit a RODO)”.

 Jeżeli chcesz żebyśmy wzięli Twoja kandydaturę pod uwagę w przyszłych rekrutacjach, prosimy o zamieszczenie w CV informację: „wyrażam zgodę na przetwarzanie przez P.H. PAZAL PAWEŁ ZALESKI moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit a RODO)".

Lokalizacja

Błonie,

Mazowieckie

Mazowieckie, Błonie
ID: 648142496