2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wrocław
  7. Obsługa produkcji - Psie Pole
Dodane 23 kwietnia 2024

Magazynier - pracownik produkcji

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Libra Sofa Sp. z o. o. (siedziba ul. Zakrzowska 21A, 51-318 Wrocław) to firma meblarska, produkująca i sprzedająca meble siedziskowe miękkie wypełnione kuleczkami styropianu do krajów UE, poszukuje Pracownika produkcji / Magazyniera.

Zakres obowiązków:

-napełnianie wyrobów gotowych granulatem styropianowym,

-czyszczenie napełnionych worków i pakowanie w worki foliowe,

-kompletowanie towarów do wysyłki (lekkie meble siedziskowe wypełnione kuleczkami styropianu, kostką styropianową lub pianką, fotele małych gabarytów),

-przyjmowanie towaru na magazyn,

-załadunek aut.

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie na stanowisku magazyniera,

- mile widziane doświadczenie techniczne,

- komunikatywność,

- umiejętność pracy w zespole,

- umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

- umowa o pracę,

- praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Szczegółowe informacje na temat pracy podajemy wyłącznie na rozmowie kwalifikacyjnej.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 913888118