2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Wróblewo
Dodane 08 kwietnia 2024

Magazynier/Pracownik produkcyjno-magazynowy

Lokalizacja

Wróblewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: InneDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Primavega Sp. z o.o. jest liderem w zakresie upraw, przechowywania oraz pakowania warzyw liściastych i brokułu. Wieloletnie doświadczenie agrotechniczne oraz zespół najlepszych specjalistów w branży pozwala nam sukcesywnie wzmacniać konkurencyjność Grupy na rynku i realizować kolejne plany inwestycyjne. Naszą misją jest produkcja najwyższej jakości warzyw z poszanowaniem naturalnych zasobów środowiska oraz stymulacja różnorodności biologicznej. Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Magazynier

Zadania:

  • sprawne i terminowe przyjęcie/wysyłka towaru

  • kontrola dostaw

  • kompletacja zamówień

  • współpraca z Magazynami i Produkcją

  • prace porządkowe w magazynie i na placu

  • inne prace produkcyjno-magazynowe, np. mycie skrzynek i innych opakowań zwrotnych

Wymagania:

  • badania sanitarno-epidemiologiczne lub gotowość do ich wyrobienia

  • prawo jazdy kat. B - warunek konieczny

  • mile widziane uprawnienia UDT

  • chęć do pracy i współpracy w zespole

  • zachęcamy osoby, które chcą zdobyć tego typu doświadczenie

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy zlecenie lub umowy o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do realizowanych zadań

  • pracę w równoważnym systemie czasu pracy

  • pakiet socjalny (Ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty medycznej, dofinansowanie do Karty Multisport, ZFŚS)

  • przyjazną atmosferę pracy

Lokalizacja

Wróblewo,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wróblewo
ID: 851226005