2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Janikowo
Dodane 24 kwietnia 2024

Magazynier / Pracownik warsztatu Janikowo k/Poznania

Wynagrodzenie

5 100 - 6 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Janikowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Międzynarodowa firma działająca w branży budowlanej poszukuje obecnie kandydata na stanowisko Magazynier / Pracownik warsztatu.

Miejsce pracy: Janikowo koło Poznania

Region: wielkopolskie

Wymagania:

• doświadczenie w pracy z elektronarzędziami,

• zdolności manualne,

• odpowiedzialność i zaangażowanie,

• optymistyczne i aktywne nastawienie do zadań,

• umiejętność pracy w zespole.

Opis stanowiska:

• naprawa sprzętu zwróconego z budowy:

-          czyszczenie przy użyciu szlifierki

-          prostowanie na maszynie

-          wymiana sklejki

• kontrola stanów magazynowych,

• utrzymanie porządku

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia,

• dodatkowe premie w oparciu o wydajność na danym stanowisku,

• pracę w międzynarodowej firmie; jedna zmiana w godzinach 7:30-16:00 (wolne weekendy).

• bezpłatne posiłki regeneracyjne, dofinansowanie do karty MultiSport, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia oraz prywatnej opieki medycznej.

Proszę przesyłać CV za pośrednictwem portalu OLX.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Lokalizacja

Janikowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Janikowo
ID: 626352338