2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Myślenice
Dodane 15 kwietnia 2024

magazynier - (preferujemy studentów)

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Myślenice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma APLA zajmująca się dostarczaniem swoim klientom odzieży reklamowej z nadrukiem, poszukuje do swojego zakładu w Myślenicach osób na stanowisko pracownika pomocniczego w procesie druku na tekstyliach.

Preferujemy osoby ze statusem studenta

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę zlecenie

  • pracę w systemie jednozmianowym, od poniedziałku do piątku

  • pracę w młodym, ambitnym zespole

  • szkolenie w zakresie wykonywanych zadań

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie paczek i sprawdzanie towaru z dokumentacją magazynową (waga paczki mieści się zazwyczaj w przedziale 15-20 kg)

  • wysyłanie paczek za pośrednictwem firm kurierskich

  • kompletowanie palet do wysyłki

  • wypełnianie dokumentacji magazynowej

  • rozwożenie towaru i robienie zakupów samochodem firmowym

Wymagania:

  • chęć i gotowość do pracy

  • otwartość na zdobywanie nowych umiejętności

  • prawo jazdy kategorii B

Lokalizacja

Myślenice,

Małopolskie

Małopolskie, Myślenice
ID: 764407279