2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Pabianice
Katarzyna
Dodane 29 kwietnia 2024

Magazynier Produkcji

Lokalizacja

Pabianice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Jeśli szukasz pracy na magazynie, to dobrze trafiłeś.

Nasza oferta jest dla Ciebie!

Greek Trade- producent artykułów spożywczych poszukuje kandydatów na stanowisko:

3 zmiany (6-14, 14-22, 22-6)- poniedziałek-piątek

Miejsce pracy: Greek Trade, Porszewice 18s, 95-200 Pabianice

ZAPEWNIAMY DARMOWY DOJAZD Z PABIANIC, KONSTANTYNOWA ŁÓDZKIEGO

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia - każdy kandydat jest traktowany indywidualnie, a wszystkie warunki uzgadniamy na spotkaniu rekrutacyjnym

  • premia już na okresie próbnym do 10%

  • dodatek za pracę w godzinach nocnych w wysokości 40% (podwójny kodeksowy)

  • benefit:

    ·       dla aktywnych- karta sportowa w 2 wariantach,

    ·       dla dbających o zdrowie Pakiet Prywatnej Opieki Medycznej POLMED- możliwe zgłoszenie dzieci

    ·       dla przezornych Grupowe Ubezpieczenie WARTA

  • pracę w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku (6-14, 14-22, 22-6) - grafik ustalany jest na cały tydzień dzięki czemu możesz zaplanować sobie załatwianie spraw prywatnych

  • opiekę naszego doświadczonego pracownika

  • program poleceń pracowniczych do 1 500 zł brutto

Wymagania:

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • uprawnienia UDT I lub IIWJO

  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie/ obsłudze skanera/ obsłudze wózka widłowego

Zakres obowiązków:

  • obsługa wózka widłowego (rozładunek dostaw np. słoiki, surowce, itp)

  • prace magazynowe (np. dostarczanie komponentów na produkcję)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w wiadomości prywatnej.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Lokalizacja

Pabianice,

Łódzkie

Łódzkie, Pabianice
ID: 857626736