2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Gliwice
  6. Prace magazynowe - Stare Gliwice
Dodane 15 maja 2024

Magazynier Projektowy

Lokalizacja

Gliwice, Stare Gliwice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Firma EBZ AE z siedzibą w Gliwicach działa w obszarze automatyki i robotyki przemysłowej.

Specjalizujemy się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań w dziedzinie automatyzacji dla branży motoryzacyjnej.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • Rozładunek i załadunek materiału.

  • Przyjmowanie, weryfikacja ilościowa i formalna materiału.

  • Kontrola stanów magazynowych.

  • Organizacja magazynów na projekcie.

  • Współpraca z innymi działami.

Wymagania:

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych zagranicznych – warunek konieczny.

  • Doświadczenie w pracy na magazynie.

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego – warunek konieczny.

  • Odpowiedzialność i sumienność.

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Znajomość obsługi programów klasy ERP.

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności.

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

  • Kompletną organizację wyjazdów (zakwaterowanie, samochód, etc.).

  • Pracę dla światowych producentów w branży Automotive.

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Stare Gliwice
ID: 918495610