2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Pruszków
Dodane 14 kwietnia 2024

Magazynier Pruszków

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Dedra-Exim Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje osób na stanowisko:

MAGAZYNIER

Jesteśmy polską firmą założoną w 1991 roku o ugruntowanej pozycji na rynku działającą w branży narzędziowej i elektronarzędziowej, zatrudniającej obecnie 300 osób. Nasze produkty sprzedajemy w Polsce i w 13 krajach Europy

Regularnie pojawiamy się w rankingach Gazele Biznesu dla najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. W 2019 roku otrzymaliśmy wyróżnienie Diamenty Forbesa.

O potencjale każdej firmy stanowią jej pracownicy, dlatego chcemy współpracować z ludźmi o optymistycznym podejściu do pracy, nastawionymi na inicjatywę w działaniu.

·         Praca zmianowa: tak, 2 zmiany

·         Dni pracy: dni robocze (poniedziałek - piątek)

·         Godziny pracy:6:00-14:00, 14:00-22:00

·         Możliwa praca w godzinach nocnych: nie

·         Tryb wypłaty: miesięczna

·         System wynagrodzeń: stała podstawa + premia za wyniki + dodatek zmianowy + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

·         Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania dystrybucji poprzez zgodne z obowiązującymi standardami firmowymi kompletowanie towaru do wysyłki, praca przy rozładunku.

Nasze wymagania

·         dobra organizacja pracy własnej

·         dokładność, rzetelność, zorganizowanie

·         mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (kompletacja, rozładunki, załadunki)

·         praca w pełnym wymiarze (w systemie II zmianowym 6.00-14.00 i 14.00-22.00 )

·         Dodatkowym atutem będzie znajomość pracy w systemach WMS.

To oferujemy

·         umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osobistego zaangażowania;

·         system nagród uzależniony od efektów pracy;

·         2 zmianowy system czasu pracy (od 6.00 do 14.00 oraz od 14.00 do 22.00);

·         wolne weekendy;

·         300 zł miesięcznie dofinansowania do posiłków w aplikacji do zamawiania posiłków Lunchspot;

·         dodatek w wysokości 10% stawki godzinowej za każdą przepracowaną godzinę na II zmianie (14.00 do 22.00) ;

·         dofinansowanie do wypoczynku;

·         dofinansowanie na święta Bożego Narodzenia;

·         owocowe poniedziałki;

·         program rekomendacji pracowniczych (1000 zł brutto za zrekrutowanego nowego Pracownika);

·         dofinansowanie w wysokości 50% do kart Multisport dla Pracowników;

·         prywatna opieka medyczna dla Pracownika za 1 zł;

·         dobrowolne szczepienie przeciwko grypie w godzinach pracy w sezonie jesiennym;

·         20% zniżki na firmowe produkty od cen regularnych;

·         szkolenie stanowiskowe i wsparcie doświadczonego dedykowanego Pracownika w początkowym okresie

·         możliwość wykupienia polisy ubezpieczeniowej na preferencyjnych warunkach

·         możliwość awansu wewnątrz firmy

·         parking dla pracowników;

·         dobrą atmosferę w pracy;

·         kawa / herbata/owoce

·         spotkania integracyjne

Benefity

·         dofinansowanie zajęć sportowych

·         prywatna opieka medyczna

·         zniżki na firmowe produkty i usługi

Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do DEDRA-EXIM Sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie przy ul. _3-go Maja 8, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez DEDRA-EXIM Sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie przy ul. 3-go Maja 8, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.

W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 90 dni od momentu otrzymania CV, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 1 roku dni od momentu otrzymania CV. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 90 dni od momentu otrzymania CV.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 587259152