2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Gliwice
  6. Prace magazynowe - Bojków
Raben
Dodane 25 kwietnia 2024

Magazynier RABEN Gliwice PÓŁ ETATU

Wynagrodzenie

2 450 - 2 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Bojków

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Opis stanowiska:

Złapiesz kontakt z fajnymi ludźmi, zyskasz super wspomnienia ze spotkań integracyjnych i odkryjesz dla siebie ciekawą ścieżkę rozwoju.

Opis spółki:

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

Mamy drive do rozwoju!

Dołączając do nas, zyskasz:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe w widełkach od 2450 do 2800 zł brutto, uzależnione od Twoich umiejętności i posiadanych uprawnień

  • Miesięczna premia do 437 zł brutto

  • Praca w godzinach 15:00 – 21:00

  • Wolne weekendy

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie, kartę Multisport, dostęp do platformy kafeteryjnej - Mybebefit, paczki dla pracowników, kartę SIM, kursy językowe, imprezy integracyjne

  • Oraz dobrą atmosferę w pracy, o którą dbamy poprzez mniejsze i większe wydarzenia, oraz codzienny wzajemny szacunek i współpracę.

  • Gratyfikację finansową za polecenie pracownika

  • Przyjazne i bezpieczne środowisko pracy z wykorzystaniem najnowszych technologii

Sprawdzisz się w:

  • Rozwożenie towarów, załadunek i rozładunek w magazynie tranzytowym

  • Dbałość o jakość towarów

  • Praca ze skanerem

Działaj z nami jeśli:

  • Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe z napędem silnikowym z UDT

  • Jesteś osobą odpowiedzialną, na którą można liczyć

  • Jesteś gotowy/gotowa do pracy w trybie zmianowym

Masz doświadczenie w pracy w magazynie (mile widziane)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Bojków
ID: 909434095