2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Łódź
  6. Prace magazynowe - Polesie
Dodane 26 kwietnia 2024

Magazynier Retkinia

Wynagrodzenie

4 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Firma Red Bird zatrudni do pracy

na magazynie przy ul. Franciszka Plocka 7 w Łodzi:

MAGAZYNIERA

Praca: Poniedziałek - Piątek (Sobota wolna)

W godzinach: 8.00-16.00 - praca na jedną zmianę

Obowiązki:

  • przyjmowanie dostaw

  • konfekcjonowanie towaru

  • kompletowanie towaru zamówionego przez klienta

  • wydawanie paczek kurierom

  • inwentaryzacja

Oczekujemy:

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • mile widziana znajomość systemów Subiekt GT i Baselinker

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na okresie próbnym (3 m-ce), po tym czasie proponujemy umowę o pracę

  • pracę w zgranym, miłym zespole

  • pod okresie próbnym dofinansowanie do pakietu medycznego, karty sportowej oraz możliwość ubezpieczenia grupowego

  • praca w naszym magazynie przy ul. Franciszka Plocka 7, Łódź

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 911265511