2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podkarpackie
  5. Prace magazynowe - Rzeszów
Dodane 05 kwietnia 2024

Magazynier - rozładunek, pakowanie, wysyłka

Wynagrodzenie

30 - 33 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma Mirpol na rynku działa już od 2004 roku.

Jesteśmy czołowym dystrybutorem, a także producentem mebli do domu i ogrodu na rynku polskim oraz największym graczem w środkowo-wschodniej Europie.

Poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

MAGAZYNIER – rozładunek, pakowanie, wysyłka towaru

Miejsce pracy: Rzeszów, ul. Ciasna 3

Opis stanowiska:

- rozładunek towaru,

- sortowanie towaru w magazynie,

- przygotowywanie do wysyłki i załadunek,

- dbanie o porządek w magazynie.

Nasze wymagania:

-dyspozycyjność,

-uczciwość,

-zaangażowanie,

-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

-mile widziane: uprawnienia do obsługi wózka widłowego.

Oferujemy:

- umowa zlecenie do 31 lipca ze stawką 23 zł na rękę za godzinę,

- praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16,

- pomoc i wsparcie członków zespołu.

Prosimy o załączanie cv z klauzulą o RODO w wiadomości.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 909664776