2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Jasin
Dodane 12 kwietnia 2024

Magazynier Samochodów

Lokalizacja

Jasin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa magazynu samochodów
  • Wykonywanie prostych czynności związanych z obsługą pojazdów.
  • Kompletownie ładunków
  • Utrzymanie wysokiego poziomu jakości wykonywanych zadań.
  • Dbałość o powierzone mienie

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Rozwój zawodowy w strukturach organizacji
  • Pracę w renomowanej firmie będącej liderem w Polsce
  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie składające się z podstawy i atrakcyjnego systemu premiowego

Zainteresowanych prosimy o kontakt

Koniecznie dołącz poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez STS Logistic sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Rabowickiej 6, 62-020 Swarzędz-Jasin, która stanie się ich Administratorem, w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L Nr 119 z 4.05.2016 r.).

Oświadczam, że zapoznałem się ze szczegółową informacją dostępną pod adresem stslogistic.com.pl/pl/2018/rekrutacja odnośnie ochrony moich danych oraz przysługujących mi prawach. Jestem także świadomy, że podanie przeze mnie danych jest dobrowolne, jak również, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w procesie rekrutacji, realizowanym przez STS Logistic sp. z o.o..

Lokalizacja

Jasin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Jasin
ID: 760286647