2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Kampinos
Dodane 05 maja 2024

Magazynier/Serwisant Palet

Wynagrodzenie

8 400 - 11 251 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kampinos

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis Stanowiska: Poszukujemy osoby odpowiedzialnej za naprawę palet przy automatycznej linii produkcyjnej. Główne obowiązki obejmują dokładną diagnozę, naprawę oraz konserwację palet. Praca obejmuje współpracę z zespołem technicznym oraz utrzymanie wysokich standardów jakościowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze i naprawie palet będzie dodatkowym atutem lecz nie jest wymagane.

  • Sumienność, dokładność oraz gotowość do pracy w zespole.

  • Zdolność do pracy na dwie zmiany (6:00-14:00, 14:00-22:00).

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię za osiągnięte wyniki.

  • Premię za obecność w pracy.

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleń wewnętrznych.

  • Rekompensatę paliwa

Jak Aplikować: Jeśli jesteś osobą dynamiczną, sumienną i zainteresowaną możliwością rozwoju w branży produkcyjnej, to ta praca jest dla Ciebie! CV nie jest wymagane. Zachęcamy do odwiedzin zakładu i rozmowy rekrutacyjnej.

Lokalizacja

Kampinos,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kampinos
ID: 915073546