2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Opolskie
  5. Prace magazynowe - Kochłowice
Dodane 13 maja 2024

Magazynier sklep internetowy - blisko Wieruszów, Kępno, Kluczbork

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kochłowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

E -LIQ to firma, która specjalizuje się w dystrybucji wyjątkowego asortymentu.

Prowadzimy handel detaliczny i handel hurtowy. Mowa tu o szerokim wachlarzu produktów do wapowania w elektronicznych papierosach.

Szukamy 3 osób na magazyn do pakowania paczek dla klientów detalicznych i hurtowych. Oraz przyjmowania dostaw i rozkładania towaru.

WYMIAR GODIZN: Pon - Śr 10h (7-17), Czw 8h (7-15), Pt 7h (7-14) + co druga sobota według ustalonego grafiku na 5h.

Paczki jakie pakujemy w 99% nie przekraczające nawet 3kg, więc są lekkie. Praca jest schludna, nie ma kurzu i żadnych smarów, a więc stanowisko pracy i magazyn są przyjemnym miejscem do pracy również dla kobiet.

stanowisko : Pakowacz / magazynier

Miejsce pracy: Kochłowice 46-220 (między kluczborkiem a kępnem)

Zadania:

  • przyjmowanie dostaw

  • udział w inwentaryzacjach

  • rozkładanie przyjętego towaru

  • utrzymywanie schludnego miejsca pracy

  • pakowanie paczek

  • obsługa klienta przez telefon - w razie potrzeby

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy

  • dobra szybkość pracy

  • dokładność w wykonywaniu zadań

  • pracowitość

  • decyzyjność i chęc samodzielnego podejmowania decyzji

  • rzetelność, uczciwość

  • mile widziana znajomość tematu VAPE lub praca na magazynie

  • Osoba w wieku 18-35 lat

Oferujemy:

  • PEŁNE przeszkolenie z obsługi klienta - nasz pracownik poświęci kilka godzin dziennie przez kilka dni aby dokładnie pokazać Ci jak wygląda cały proces pracy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o prace

  • fajną atmosferę opartą na młodym zespole

  • pierwsza umowa o pracę jest na okres próbny 1 lub 2 miesięcy a następnie pracownik dostaje umowę na czas nieokreślony

    CV proszę przesyłać wyłącznie przez OLX, w razie pytań odpowiadamy na OLX

Lokalizacja

Kochłowice,

Opolskie

Opolskie, Kochłowice
ID: 918128905