2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Dawidy Bankowe
Denys
Dodane 29 kwietnia 2024

Magazynier sklepu internetowego M-Tac

Wynagrodzenie

6 400 - 6 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dawidy Bankowe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Jesteśmy firmą importowo-eksportową w Polsce i specjalizujemy się w odzieży, obuwiu i sprzęcie taktycznym dla służb mundurowych.

Do naszego sklepu internetowego poszukujemy kandydatów na stanowisko Magazynier/Magazyn wysyłkowy.

Magazyn jest czynny przez 7 dni w tygodniu. Dni pracy do ustalenia.

Miejsce pracy: Dawidy Bankowe

Wynagrodzenie:

23,00 zł/godz. netto (do ręki).

Zakres obowiązków:

  • Zbieranie i pakowanie produktów do wysyłki zamówień

  • Przyjmowanie i układanie nowego towaru

  • Pilnowanie stanów magazynowych

  • Dbanie o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy

Nasze oczekiwania:

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność do pracy w godz. 9:00 - 19:00 oraz nadgodziny w razie potrzeby

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na jedną zmianę, pełen etat, w ramach umowy zlecenia

  • Zawsze terminowe wynagrodzenie

  • Zniżki pracownicze

Jeśli nie spełniasz wszystkich kryteriów, a uważasz, że nadajesz się do tej pracy, prześlij nam Twoje CV - obiecujemy że zapoznamy się z Twoją kandydaturą

Oferta dotyczy pracy stałej.

Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowany prosimy o przesłanie CV lub dostarczenie osobiście do naszego sklepu.

Lokalizacja

Dawidy Bankowe,

Mazowieckie

Mazowieckie, Dawidy Bankowe
ID: 805364576