2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Zachodniopomorskie
  6. Pozostałe - Świnoujście
Dodane 09 maja 2024

Magazynier Sofa Bistro

Lokalizacja

Świnoujście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Restauracja Sofa Bistro poszukuje odpowiedzialnego i zaangażowanego magazyniera, który będzie odpowiedzialny za sprawną organizację magazynu i dostawy. Jeśli jesteś osobą dokładną, zorganizowaną oraz masz chęć do pracy w restauracyjnym środowisku, to zapraszamy do aplikowania na to stanowisko!

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej restauracji.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole.

  • Poranne zmiany.

Wymagania:

  • Dokładność i precyzja w wykonywaniu obowiązków.

  • Zdolność pracy w dynamicznym środowisku restauracyjnym.

  • Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi magazynowych.

  • Odpowiedzialność za prawidłowe składowanie towarów i produktów spożywczych.

  • Zachowanie porządku i czystości na magazynie.

  • Gotowość do pracy w zmianach porannych.

Obowiązki:

  • Przyjmowanie dostaw i kontrola jakości produktów.

  • Składowanie towarów i produktów w magazynie.

  • Prowadzenie ewidencji stanów magazynowych.

  • Współpraca z zespołem kuchennym i obsługą restauracji w zakresie dostaw.

  • Organizacja przestrzeni magazynowej i optymalizacja procesów.

Jeśli jesteś gotowy/a do podjęcia wyzwania i chcesz dołączyć do naszej restauracji, prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: [Twój adres e-mail kontaktowy].

Dołącz do naszego zespołu w Restauracji Sofa Bistro i wspólnie dbajmy o efektywne zarządzanie naszym magazynem!

Lokalizacja

Świnoujście,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Świnoujście
ID: 861669713