2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Gdańsk
  6. Prace magazynowe - Ujeścisko - Łostowice
Dodane 04 maja 2024

Magazynier (sortowanie paczek) - nocna zmiana na cały etat

Wynagrodzenie

29 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Ujeścisko - Łostowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Magazynier w Firmie Kurierskiej - Praca na Pełen etat

Dołącz do naszej firmy Kurierskiej jako magazynier! Poszukujemy osoby odpowiedzialnej i zorganizowanej, gotowej na wyzwania związane z zarządzaniem magazynem i kontrolą przepływu towarów. Skontaktuj się z nami pod numerem 88*******11.

   Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na pełen etat w dynamicznym środowisku

  • stawkę godzinową w wysokości 29zł/godzina + bonusy za godziny nocne

  • wypłaty w formie tygodniówek

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • profesjonalne szkolenie w obszarze pracy magazynowej

  • darmowy transport pracowniczy

   Wymagania:

  • brak przeciwskazań do pracy fizycznej- preferowani Panowie (praca przy noszeniu paczek)

  • doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera będzie dodatkowym atutem

  • dokładność, sumienność i zdolność do pracy w zespole

   Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie, kompletowanie i wydawanie towarów zgodnie z zamówieniami

  • etykietowanie i przechowywanie produktów zgodnie z procedurami

  • monitorowanie stanów magazynowych i raportowanie ewentualnych nieprawidłowości

  • sortowanie paczek kurierskich

Kontakt: 833 088 611

Osoby zainteresowane podjęcie pracy proszę o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na

przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.FallWork Sp. Z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (certyfikat APT nr 6231).

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Ujeścisko - Łostowice
ID: 914435907