2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Śrem
Dodane Dzisiaj o 10:38

Magazynier / Spol-Produkcja

Wynagrodzenie

4 400 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Śrem

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

SPOL-PRODUKCJA Sp. z o.o. specjalizuje się w produktach wytwarzanych według indywidualnych potrzeb Klientów, wśród których są m.in. rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje drewniane i aluminiowe, moskitiery, folie okienne czy pergole ogrodowe. Nasza Firma jest niekwestionowanym liderem rynku rolet we Francji i krajach Beneluksu, oferującym swoim Klientom możliwość zamówienia produktów pod wymiar.

Ze względu na ciągły rozwój poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko: MAGAZYNIER

Opis stanowiska pracy:

  • etykietowanie przesyłek zgodnie z procesem wewnętrznym

  • przejazdy pomiędzy lokalizacjami, załadunek busa

  • załadunek i rozładunek samochodu ciężarowego

  • sprawdzanie zgodności dostarczanych zamówień z dokumentami dostawy

  • współpraca z innymi działami firmy

  • wspomaganie pracy innego magazyniera

  • zabezpieczanie towaru w magazynie

  • przygotowanie towaru do wysyłki

  • odbiór towarów z Produkcji

  • praca z systemami logistycznymi

Wymagania :

  • ​​doświadczenie w pracy na magazynie​ (mile widziane)

  • umiejętność organizacji czasu pracy ,

  • uprawnienia na wózek widłowy (mile widziane)

  • punktualność, dok​ł​adność​ ,​ ​sumienność,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę

  • wolne weekendy lub dobrowolnie soboty dodatkowo płatne

  • praca w systemie zmianowym (większą część roku pracujemy na 2 zmiany)

  • liczne premie do zdobycia w ciągu roku

  • bony świąteczne

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • pracę w bezpiecznych warunkach oraz miłej i przyjaznej atmosferze.

Pełną ofertę świadczonych przez firmę usług możecie Państwo znaleźć na stronie internetowej:

www.spol-produkcja.pl

*Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

*Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Śrem,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Śrem
ID: 660340495