2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Opolskie
  5. Prace magazynowe - Nysa
Dodane 12 kwietnia 2024

Magazynier/Sprzedawca - hurtownia - 7.00-15.00 wolne weekendy

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nysa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hurtownia Materiałów dla Meblarstwa STOLARZ poszukuje pracownika na stanowisko:

Magazynier/Sprzedawca

oraz Operator Maszyn Stolarskich

Miejsce pracy: Nysa ul. Grodkowska 68

Zakres obowiązków:

obsługa programu sprzedażowego ENOVA 365

  • szykowanie towarów dla Klientów

  • dbałość o najwyższą jakość realizowanych zleceń

  • bieżąca kompletacja dostaw dla Klientów

  • dbałość o porządek na stanowisku pracy w magazynie

  • przyjmowanie dostaw

  Oczekiwania:

• mile widziane doświadczenie na podobny stanowisku

• zaangażowanie i chęć podjęcia stałej pracy

• odpowiedzialność, sumienność, punktualność

• umiejętność pracy w zespole

  • uprawnienia na wózki widłowe ( mile widziane )

Oferujemy:

  • stabilną pracę w Firmie z 40-letnim doświadczeniem

  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy

  • umowę o pracę

  • praca w godz. 7.00 - 15.00 od poniedziałku do piątku ( wolne weekendy )

  • pakiet medyczny

CV prosimy przesyłać za pośrednictwem portalu OLX. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane CV

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SMD STOLARZ z siedzibą w Kędzierzynie-Koźlu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Lokalizacja

Nysa,

Opolskie

Opolskie, Nysa
ID: 911215711