2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Rzeplin
Dodane 06 kwietnia 2024

Magazynier - Sprzedawca "Zielona Branża" Rzeplin 4 km od Wrocławia

Wynagrodzenie

5 600 - 8 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeplin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny, Umowa o dzieło

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukasz nowej, fajnej pracy? Dołącz do naszego „Zielonego Zespołu".

Firma TRAWNIKI Sp. z o.o. z siedzibą przy ul.Kruczej 68/9 we Wrocławiu,

zatrudni pracowników do Działu Sprzedaży: Rzeplin, ul.Wrocławska 7

Magazynier/Sprzedawca „Zielona Branża”

Praca przy sprzedaży: automatycznych systemów nawadniających, nawozów, trawy w rolkach.

Wspieramy osoby rozpoczynające karierę lub chcące się przebranżowić. Dzięki zaangażowaniu przy szkoleniu, możesz rozpocząć swoją karierę nie posiadając dużego doświadczenia zawodowego. Jeśli czujesz, że "Zielona Branża" może być dla Ciebie interesująca, wyślij do nas swoją aplikację.

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa magazynu i klientów

  • współtworzenie i dbanie o wizerunek firmy

  • sprzedaż asortymentu ogrodniczego

  • dbanie o ekspozycję, porządek i estetykę firmy

  • obsługa prostych urządzeń biurowych i komputerowych

  • przyjmowanie dostaw, załadunek i rozładunek towarów

Czego wymagamy od Ciebie:

  • umiejętności pracy w zespole

  • nawiązywania życzliwych kontaktów z klientami

  • pozytywnego nastawienia na realizację wyników

  • chęci nauki nowych technologii z branży ogrodniczej

  • nauki systemu sprzedaży

  • czynnego prawa jazdy np. kat. B

  • poczucia estetyki, staranności, rzetelności

Zapewniamy Tobie:

  • pracę w komfortowych warunkach

  • szkolenia wprowadzające do pracy w naszej firmie

  • elastyczny czas pracy

  • kontakt z ciekawymi klientami

  • odzież firmową

  • narzędzia i urządzenia do pracy

  • podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia i kursy

  • szacunek do pracownika i efektywnej pracy

Co może zwiększyć Twoje zarobki:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość branży (systemy nawadniające, nawozy, trawa w rolkach)

  • uprawnienia na wózek widłowy

  • znajomość np. języka angielskiego lub niemieckiego

Możesz wpaść do nas i sprawdzić jak pracujemy!

Możesz spróbować swoich sił i rozpocząć 5 dniowy płatny okres próbny!

Jeżeli lubisz pracę w zespole, możesz pochwalić się zaradnością i chciałbyś profesjonalnie obsługiwać klientów, aplikuj śmiało!

Więcej informacji na temat zatrudnienia przekażemy na spotkaniu kwalifikacyjnym.

Praca w godzinach: 7-17 naprzemiennie z innymi pracownikami.

Miejsce pracy: Rzeplin, ul.Wrocławska 7

4 km od granicy Wrocławia, kierunek Żórawina

Lokalizacja

Rzeplin,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Rzeplin
ID: 661552795