2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Mazowieckie
  5. Ochrona - Warszawa
  6. Ochrona - Włochy
Dodane 29 kwietnia 2024

Magazynier - SSWIN, CCTV, KD (ul. Szyszkowa 20) - Warszawa Włochy

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteś absolwentem szkół technicznych, logistycznych lub jesteś w trakcie nauki w systemie zaocznym lub wieczorowym? Masz doświadczenie w pracy na magazynie technicznym w szczególności w branży Security ? Lubisz pracować z ludźmi i nie boisz się wprowadzać nowych rozwiązań? Jeśli odpowiedź brzmi TAK to szukamy właśnie Ciebie! Już teraz zgłoś swoją kandydaturę i spotkaj się z nami.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja przyjęć dostaw na magazyn techniczny
  • Codzienna kompletacja urządzeń w oparciu o specyfikację magazynową WZ
  • Codzienna obsługa wydań sprzętu technikom z zachowaniem najwyższej uwagi
  • Obsługa firm spedycyjnych (kontrola stanu przesyłek)
  • Przygotowywanie przesyłek do magazynu centralnego z zachowaniem reżimów bezpieczeństwa sprzętu
  • Bieżąca kontrola stanów magazynowych
  • Udział w regularnych inwentaryzacjach
  • Utrzymanie porządku na magazynie

Wymagania:

  • Znajomość urządzeń SSWIN, CCTV i KD
  • Doświadczenie w pracy na magazynie technicznym (mile widziane)
  • Absolwenci szkół średnich i wyższych
  • Swobodna praca na komputerze
  • Dyspozycyjność
  • Otwartość na nowe rozwiązania i naukę
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i łatwość podejmowania szybkich decyzji
  • Dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność
  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym w firmie o ogólnopolskim zasięgu
  • Pewne wynagrodzenie co miesiąc
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Pracę od poniedziałku do piątku w nowym magazynie przy Szyszkowej w Warszawie w godzinach 7-15, 8-16 i 9-17
  • Profesjonalne szkolenia przez wykwalifikowaną kadrę również w Centrali Firmy
  • Możliwość rozwoju wewnątrz Firmy po przez transparentne szczeble kariery

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 913646947