2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Skarżysko-Kamienna
Roksana Bidzińska
Dodane 25 kwietnia 2024

magazynier-> stabilne zatrudnienie-> pakiet benefitów

Lokalizacja

Skarżysko-Kamienna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Posiadasz uprawnienia UDT na wózki widłowe i chcesz podjąć pracę jako magazynier w firmie MAN Bus w Starachowicach? Dołącz już dziś do Randstad i zaaplikuj poprzez portal lub wyślij sms o treści MAGAZYNIER, a my do Ciebie oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach oferty!

oferujemy

  • pracę od pon. do pt. w systemie 2-zmianowym
  • wynagrodzenie od 4751 zł brutto oraz pakiet dodatków finansowych (premia regulaminowa, dodatek technologiczny)
  • ciepły bezpłatny posiłek w trakcie pracy
  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia)
  • oferujemy dodatkowe benefity: opiekę medyczną , kartę sportową , ubezpieczenia grupowe
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego
  • opiekę konsultanta Randstad podczas całego procesu rekrutacji i okresu zatrudnienia

zadania

  • rozładunek, załadunek samochodów dostawczych
  • rozkładanie materiału na regały magazynowe
  • obsługa systemów komputerowych

oczekujemy

  • min. wykształcenia zawodowego
  • uprawnień UDT do obsługi wózka widłowego - warunek konieczny
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Twoi znajomi również poszukują pracy?

Poleć im naszą ofertę, a będziecie mogli pracować na tej samej zmianie!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Skarżysko-Kamienna,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Skarżysko-Kamienna
ID: 909376157