2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Stryków
Dodane 23 kwietnia 2024

Magazynier - Stryków k/Łodzi

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Stryków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

OSDW Azymut - Jesteśmy nowoczesną firmą prowadzącą sprzedaż hurtową książek oraz świadczącą usługi dystrybucyjno-logistyczne na polskim rynku wydawniczo-księgarskim. W swojej ofercie posiadamy ponad 65 tys. produktów. Są wśród nich publikacje z bardzo wielu dziedzin - książki naukowe, akademickie, edukacyjne, beletrystyka, literatura dziecięca, a także książki ilustrowane. Oferujemy też multimedia, puzzle oraz gry planszowe i logiczne. Dystrybuujemy również zabawki, artykuły szkolne i papiernicze. Na rynku działamy ponad 20 lat jako część Grupy PWN.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Magazynier

  • zatrudnienie w oparciu o: umowę zlecenie przez pierwszy miesiąc (kontynuacja: umowa o pracę),

Twój zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie dostaw oraz ich kontrola ilościowa i jakościowa,

  • Sprawdzanie towarów pod kątem kompletności i uszkodzeń,

  • Kompletowanie, sortowanie, pakowanie i przygotowanie towarów do wysyłki,

  • Utrzymywanie porządku w obszarze magazynu.

Nasze wymagania:

  • Dyspozycyjność – praca zmianowa (8:00 – 16:00; 16:00 – 24:00 + jedna niedziela w miesiącu),

  • Zaangażowanie,

  • Sumienność,

  • Doskonała organizacja pracy,

  • Umiejętność pracy w grupie,

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera,

  • Umiejętność obsługi wózków widłowych – UDT IIWJO – mile widziane.

Nie wymagamy doświadczenia! Wszystkiego Cię nauczymy!!

To oferujemy:

  • przeszkolenie i opiekę doświadczonych pracowników,

  • bezpłatny dojazd z Łodzi,

Administratorem Danych Osobowych jest OSDW AZYMUT Sp. z o.o. z siedzibą w W-wie przy ul. Gottlieba Daimlera 2, dalej także jako „Spółka”. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować korespondencyjnie: Jana III Sobieskiego 104/39, Warszawa

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Stryków,

Łódzkie

Łódzkie, Stryków
ID: 730804220