2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubuskie
  5. Prace magazynowe - Sulęcin
Dodane 25 kwietnia 2024

Magazynier SULĘCIN Procam Polska

Lokalizacja

Sulęcin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Od ponad 20 lat wdrażamy najlepsze rozwiązania agronomiczne w sektorze rolniczym i ogrodniczym. Współpracujemy z klientami na terenie całego kraju. Nasz zespół tworzy ponad 400 osób zatrudnionych w 30 oddziałach.Stawiamy na ludzi, wiedzę i rozwiązania.

PROCAM POLSKA POSZUKUJE MAGAZYNIERA

MiEJSCE PRACY: Sulęcin

TWOJE ZADANIA:

  • praca na magazynie: w tym przyjmowanie, wydawanie, rozładunek, załadunek oraz kompletowanie towaru,

  • monitorowanie stanów magazynowych i prowadzenie dokumentacji związanej z przyjmowaniem i wydawaniem towarów,

  • obsługa programu magazynowego CDN XL

  • nadzór nad prawidłowym i terminowym przebiegiem procesów magazynowych,

  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy i w magazynie zgodnie z obowiązującymi standardami,

  • współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia płynności procesów magazynowych.

    ZALEŻY NAM NA:

  • 2 letnim doświadczeniu w pracy na magazynie

  • znajomości zasad prowadzenia magazynu oraz obsługi urządzeń magazynowych,

  • posiadaniu uprawnień UDT do obsługi wózka widłowego,

  • praktycznej obsłudze programów komputerowych np.; CDN XL, Intens

  • dbałość o szczegóły i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • doskonałej organizacji pracy własnej oraz zdolności organizacyjne,

  • umiejętności pracy w zespole oraz komunikatywności.

    CO WARTO O NAS WIEDZIEĆ

  • umowa o pracę jest u Nas standardem

  • pracujesz w godzinach od 8 do 16, w sezonie zdarzają się płatne nadgodziny

  • zapewniamy specjalistyczne wdrożenie oraz wsparcie i opiekuna na początku kariery w firmie,

  • propagujemy zdrowy tryb życia poprzez rozwinięty pakiet socjalny, sportowy i finansowanie opieki medycznej,

  • znajdujemy czas nie tylko na pracę,  ale i na integrację,

  • 45% naszych pracowników jest uczestnikami programu PPK.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Sulęcin,

Lubuskie

Lubuskie, Sulęcin
ID: 911003028