2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Wolsztyn
Dodane 08 kwietnia 2024

Magazynier; Syto Co Packaging Polska SP. Z O.O.

Lokalizacja

Wolsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Nasza siła wynika z potencjału naszych pracowników. Szukasz pracy? Chcesz pracować w międzynarodowym środowisku? Dołącz do naszego zespołu. Jako Magazynier będziesz odpowiedzialna/y za przyjmowanie towarów do magazynu, ich składowanie z zachowaniem określonego systemu identyfikacji oraz wydawaniem i kompletowaniem towaru.

Miejsce pracy: Wolsztyn

Poznaj zakres obowiązków:

* Realizacja procesów załadunku i rozładunku towarów

* Odbiór jakościowy i ilościowy przyjmowanego towaru

* Przechowywanie, składowanie i kompletowanie towaru

* Obsługa wózka widłowego

* Inne prace magazynowe

Od kandydatów oczekujemy:

* Doświadczenia w pracy w magazynie

* Uprawnienia UDT

* Umiejętności pracy w zespole

* Samodzielności oraz zaangażowania w realizację powierzonych zadań

* Motywacji do pracy, sumienności, dokładności

O Twoim nowym zespole:

Jesteśmy średniej wielkości firmą z około 35 pracownikami, z których każdy jest sekretnym składnikiem sukcesu firmy. Jesteśmy zespołem, który odnosi swoje cele dzięki wzajemnemu wsparciu i ciągłej nauce. Oferujemy Ci ciekawą, pełną wyzwań pracę umożliwiającą wykazanie się samodzielnością i inicjatywą. Brak monotonii i współrealizację ciekawych projektów spotkasz u nas na co dzień.

Prosimy o zgłaszanie swojej kandydatury za pośrednictwem OLX oraz załączanie CV z dopiskiem "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Syto Co-Packaging Polska Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Zastrzegamy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Wolsztyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wolsztyn
ID: 646998482