2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Tarnów
kierownik zmiany
Dodane 25 kwietnia 2024

Magazynier - Tarnów

Wynagrodzenie

5 100 - 5 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tarnów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS STANOWISKA:

  • Rozwożenie towarów, załadunek i rozładunek w magazynie

  • Praca ze skanerem

  • Wykonywanie innych prac magazynowych

  • Dbałość o parametry jakościowe

WYMAGANIA:

  • Posiadasz uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych wysokiego składowania- DODATKOWY ATUT

  • Posiadasz doświadczenie w obsłudze wózków wysokiego składowania- DODATKOWY ATUT

  • Jesteś gotowy do pracy w trybie zmianowym (3 zmiany)

  • Masz doświadczenie w pracy w magazynie (mile widziane)

  • Jesteś punktualny oraz zaangażowany

OFERUJEMY:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Stawka wynagrodzenia po okresie próbnym wraz z premią to 5,100- 5,300

    (w zależności od posiadanych umiejętności i doświadczenia)​

  • 30-minutową przerwę wliczoną do czasu pracy

  • Benefity z możliwością włączenia członków rodziny m.in.: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, karty zniżkowe na paliwo, karty SIM do prywatnego użytku, bilety do kina, zniżki na zakupy

  • Paczki świąteczne dla pracowników i dzieci oraz dofinansowanie do wypoczynku pracownika

  • Gratyfikację finansową za polecenie pracownika

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz wsparcie merytoryczne

  • Przyjazne i bezpieczne środowisko pracy z wykorzystaniem najnowszych technologii

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tarnów,

Małopolskie

Małopolskie, Tarnów
ID: 912620841