2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Marki
Rekrutacja TMP
Dodane 26 kwietnia 2024

Magazynier Tchibo - Marki

Lokalizacja

Marki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • przyjęcie oraz wydawanie materiałów i surowców do produkcji,

  • przyjęcie wyrobu gotowego z produkcji oraz wydanie do transportu,

  • prowadzenie ewidencji magazynowej oraz obsługa systemu magazynowego,

  • obsługa wózka widłowego - załadunek i rozładunek towaru.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego,

  • zaangażowanie w pracę i uczciwość,

  • umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • praca zmianowa (włączając noce, rzadko weekendy),

  • bezpośrednie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • przyjazne, dobrze zorganizowane środowisko pracy,

  • rozwój zawodowy w zaawansowanej technologicznie organizacji,

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,

  • bogaty pakiet benefitów.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Marki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Marki
ID: 772632736