2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Kujawsko-pomorskie
  5. Prace magazynowe - Toruń
Rekrutacja
Dodane 01 maja 2024

Magazynier - Toruń (Iglotex)

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Ogólnopolska firma dystrybucyjna poszukuje kandydatów na stanowisko Magazyniera.

Miejsce pracy: Toruń

Zadania na stanowisku:

  • kompletacja towaru na magazynie,

  • załadunek towaru na auta dostawcze,

  • wykonywanie obowiązków zgodnie z FIFO,

  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów i stan magazynu,

Zapraszamy, jeśli:

  • posiadasz aktualną badania sanitarno-epidemiologiczną lub jest otwarty/a do ich wykonania,

  • wykazujesz gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym oraz w zmiennych warunkach atmosferycznych (chłodnia, mroźnia),

  • masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • posiadasz uprawnienia na wózki widłowe (mile widziane).

Możemy Ci zaoferować:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • kompleksowy program wdrożeniowy,

 Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Informacje na temat przetwarzania danych znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, do którego zostaniesz przekierowany po kliknięciu „aplikuj”, przed przekazaniem danych osobowych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 731007093