2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubuskie
  5. Prace magazynowe - Nowy Kisielin
Dodane 22 kwietnia 2024

Magazynier TYLKO Poniedziałki !

Wynagrodzenie

28 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Nowy Kisielin

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Biuro Plus - Jesteśmy liderem w zakresie sprzedaży artykułów biurowych dla firm. Działamy na terenie całego kraju od 1991 roku. Ogólnopolską sieć Biuro Plus utworzyliśmy wraz z partnerami z całej Polski w roku 1999. Od tego czasu firma otrzymała wiele nagród i certyfikatów uznających jakość, którą oferujemy naszym Klientom. - poszukujemy osoby do pracy w dziale magazynu na stanowisku: magazynier

Miejsce wykonywania pracy: Zielona Góra ul. Nowy Kisielin - Nowa 1

PRACA 1 DZIEŃ W TYGODNIU WYŁACZNIE W PONIEDZIAŁKI

Oferujemy:

  • pracę na podstawie umowy zlecenie

  • Praca w godz. 8:00 - 19:00 (TYLKO poniedziałki - 1 dzień w tygodniu)

  • pracę w uśmiechniętym i zgranym zespole

  • pracę w rozpoznawalnej i uznanej firmie w branży

Zakres obowiązków:

  • kompletowanie zamówień z art. biurowymi

  • weryfikowanie spakowanych paczek

  • weryfikacja stanów magazynowych / inwentaryzacja

Zgłoszenia do pracy przyjmujemy tylko przez OLX

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, że Administratorem danych jest Biuro Plus Krępa Sp.j. z siedzibą w Zielonej Górze. Dane zbierane są i przetwarzane dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji.

Ma Pani/ Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania/ usuwania. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji w/w celu.

Lokalizacja

Nowy Kisielin,

Lubuskie

Dokładna lokalizacja
Lubuskie, Nowy Kisielin
ID: 913723694