2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Konstantynów Łódzki
Dodane 06 maja 2024

Magazynier UDT - 1 zmiana, wolne weekendy, od zaraz!

Wynagrodzenie

4 700 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Konstantynów Łódzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

Rekrutację prowadzi HSS Work (certyfikat nr 22915). Rekrutacja prowadzona jest do jednego z naszych Klientów, gdzie będziesz zatrudniony na podstawie umowy o pracę tymczasowej.

Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki, ul. Srebrzyńska

OPIS STANOWISKA:

=> wsparcie przy pracach magazynowych, rozładunek i załadunek, obsługa wózków widłowych czołowych, praca również na zewnątrz

WYMAGANIA:

  • Sprawność fizyczna.

  • Sumienność i cierpliwość.

  • Dyspozycyjność, chęć nawiązania dłuższej współpracy.

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydanych przez UDT II WJO

OFERUJEMY:

  • System pracy 1 zmianowy!

  • Praca od poniedziałku do piątku (wolne weekendy),

  • Wynagrodzenie zasadnicze + premie: wydajnościowa, frekwencyjna,

  • Przyuczenie do wykonywanych obowiązków.

  • Umowę o pracę z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez zakład - po około 6 miesiącach.

Biuro rekrutacji - HSS WORK ul. Piotrkowska 270 lok.318 (3 piętro).

Odpowiadając na to ogłoszenie kandydat do pracy wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych przez Administratora danych, tj. firmę HSS Work. (NIP: 72*****56 ) w związku z prowadzonym procesem selekcji i rekrutacji. Wyraża jednocześnie zgodę na przekazywanie tych danych przez Administratora podmiotowi przetwarzającemu te dane, tj. potencjalnemu pracodawcy użytkownikowi, którego dotyczy niniejsza oferta pracy, a z którym odrębną umowę na przekazywanie tych danych zawarł Administrator. W przypadku braku zgody na powyższe, proszę nie odpowiadać na niniejsze ogłoszenie.

Lokalizacja

Konstantynów Łódzki,

Łódzkie

Łódzkie, Konstantynów Łódzki
ID: 874427770