2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Kujawsko-pomorskie
  5. Prace magazynowe - Bydgoszcz
Dodane 09 maja 2024

Magazynier UDT, operator wózka widłowego

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Szukasz stałej pracy na terenie Bydgoszczy? Posiadasz doświadczenie na stanowisku magazyniera?

Mamy ofertę pracy dla Ciebie!

Oferujemy:

  • Umowę o pracę od początku współpracy;

  • Szybki proces rekrutacyjny – możliwość podjęcia zatrudnienia w ciągu kilku dni;

  • Pracę w systemie 1 lub 2 zmianowym;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie do 10. dnia każdego miesiąca;

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia;

  • Pełne przeszkolenie stanowiskowe;

Zakres obowiązków:

  • Przewożenie gotowych produktów w obrębie magazynu;

  • Załadunek i rozładunek towarów;

  • Uzupełnianie dokumentacji magazynowej;

Jeśli:

  • posiadasz uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT;

  • masz doświadczenie w pracy jako magazynier albo chcesz je zdobyć;

  • praca w grupie nie stanowi dla Ciebie problemu;

  • jesteś osobą zorganizowaną, odpowiedzialną i sumienną.

Prześlij do nas CV lub skontaktuj się z nami telefonicznie – przekażemy Ci szczegóły oferty.

FlexHR. Wpis do KRAZ nr 9172.

Polityka prywatności: flexhr.pl.

Praca tymczasowa

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 917113706