2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Poznań
  6. Prace magazynowe - Junikowo
Dodane 22 kwietnia 2024

Magazynier- Umowa o prace 30-37 zł/h brutto

Wynagrodzenie

30 - 37 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Junikowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie dostaw towarów i sprawdzanie ich zgodności z zamówieniem

  • Rozpakowywanie i składowanie towarów na magazynie zgodnie z ustalonymi procedurami

  • Kompletowanie zamówień według listy i dbanie o ich terminową dostawę

  • Codzienne dokonywanie inwentaryzacji stanów magazynowych

  • Dbanie o porządek i czystość na magazynie

  • Obsługa podstawowych programów komputerowych - Mile widziana znajomość Baselinker ( Uczymy wszystkiego od postawa)

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia sprawnego obiegu towarów

  • Wspieranie działań związanych z optymalizacją procesów magazynowych

  • Rejestrowanie towarów przyjmowanych i wydawanych przy użyciu systemu informatycznego

  • Zachowanie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy na magazynie

Wymagania:

  • Doświadczenia w pracy na magazynie

  • Znajomości procedur magazynowych i obsługi sprzętu magazynowego

  • Umiejętności organizacyjne i zdolności do pracy w dynamicznym środowisku

  • Dokładności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Komunikatywności i gotowości do pracy w zespole

  • Umiejętności pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • Zatrudienie w oparciu o umowę o pracę już od pierwszego dnia!

  • Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne – podstawa + liczne premie

  • Kartę Multisport

  • Darmowe Kursy PP

  • Możliwość rozwoju

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

Tygodniowy system pracy w godzinach 8-16 lub 9-17

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Junikowo
ID: 913843307