2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Gdańsk
  6. Prace magazynowe - Wzgórze Mickiewicza
Marek
Dodane 24 kwietnia 2024

MAGAZYNIER - umowa o pracę - pełen etat

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Wzgórze Mickiewicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Tiles Sp. z o. o.

Tiles Sp. z o. o. to dynamicznie rozwijająca się firma handlowa, specjalizująca się w obsłudze rynku hurtowego, detalicznego i inwestycyjnego. Importer i dystrybutor płytek ceramicznych oraz kamieni naturalnych.

Poszukujemy osób na stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Bystra / k. Gdańska.

Zadania:

  • przyjęcie i rozładunek towaru,

  • sprawdzanie zgodności dostaw towarów pod względem ilościowym i jakościowym,

  • utrzymywanie właściwej organizacji magazynu oraz powierzchni magazynowej zgodnie z zasadami firmy (bezpieczeństwo, jakość, koszt, czas)

  • kompletowanie towarów dla klientów,

  • udział w inwentaryzacji towarów,

Wymagania:

  • uprawnienia na wózki widłowe

  • mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • umiejętność  pracy w zespole,

  • umiejętność organizowania pracy własnej,

 Oferujemy:

  • forma zatrudnienia - umowa o pracę,

  • gwarantowane wynagrodzenie podstawowe,

  • motywacyjny system premiowy,

  • możliwość skorzystania z dodatkowej opieki medycznej,

  • wsparcie doświadczonego zespołu,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r. , Dz. U.z 2014 r. , poz.1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Wzgórze Mickiewicza
ID: 846926097