2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Pietrzykowice (gm. Kąty Wrocławskie)
Dodane 11 kwietnia 2024

Magazynier - umowa o pracę; pełen etat; praca na jedną zmianę

Lokalizacja

Pietrzykowice (gm. Kąty Wrocławskie)

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

GRENO Lider branży tekstylnej , zatrudni osobę na stanowisko Magazynier.

Miejsce pracy: Wrocław, Pietrzykowice (pow. wrocławski; gm. Kąty Wrocławskie)

Oferujemy:

  • pracę na jedną zmianę

  • wszystkie soboty i niedziele wolne

  • umowę o pracę na pełen etat

  • atrakcyjne zarobki

Opis stanowiska:

  • rozładunek i załadunek towaru

  • rozwożenie towarów (ręczniki, pościel) wózkiem paletowym

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Biuro Handlowe Greno z siedzibą w  Pietrzykowicach przy ul. Fabrycznej 22 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Lokalizacja

Pietrzykowice (gm. Kąty Wrocławskie),

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Pietrzykowice (gm. Kąty Wrocławskie)
ID: 895528119