2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Kujawsko-pomorskie
  5. Prace magazynowe - Bydgoszcz
Dodane 02 maja 2024

Magazynier umowa zlecenie (od zaraz) Bydgoszcz

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Twój zakres obowiązków

  • kompletowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki,

  • kontrolowanie jakościowe i ilościowe towaru nadawanego do transportu,

  • nadzorowanie obiegu dokumentacji towarów,

  • przygotowywanie zamówień oraz pracę ze skanerem,

  • inne czynności związane z pracą na Magazynie

    Nasze wymagania

    • dobrej organizacji pracy, samodzielności,

    • dyspozycyjności,

    • dokładności i rzetelności,

    • zaangażowanie w realizację zadań,

    • braku przeciwwskazań do pracy wymagającej siły fizycznej,

    • uprawnienia UDT.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 801263551