2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubuskie
  5. Prace magazynowe - Gorzów Wielkopolski
Dodane 23 kwietnia 2024

Magazynier - Universal Fibers

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Chcesz pracować w świetnym zespole, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych? Dołącz do Nas! W dziale logistyki Frimy Universal Fibers możemy na siebie liczyć. Do naszego zespołu szukamy osób, które lubią, kiedy dużo się dzieje, są otwarte na innych i chętnie uczą się nowych rzeczy. W naszej fabryce w Gorzowie Wlkp. jest miejsce dla Ciebie!

 Twoje przyszłe zadania:

  • kompletowanie i wydawanie materiałów do produkcji;

  • praca ze skanerem/terminalem mobilnym;

  • dbanie o prawidłowy przebieg dokumentacji magazynowej;

  • utrzymywanie porządku w obszarze pracy oraz przestrzeganie zasad BHP;

  • poruszanie się wózkiem widłowym.

O Tobie:

  • posiadasz uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych wydane przez UDT;

  • masz gotowość do pracy w systemie zmianowym;

  • masz doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane);

  • potrafisz dobrze organizować czas pracy, jesteś odpowiedzialny, sumienny i terminowy;

  • potrafisz obsługiwać komputer.

 W UFE mamy dla Ciebie:

  • umowę o pracę (5000 zł brutto na start);

  • miesięczne i kwartalne premie;

  • świadczenia z funduszu socjalnego;

  • prywatną opiekę medyczną;

  • fundusz integracyjny;

  • lekcje języka angielskiego;

  • ubezpieczenie na życie;

  • dobre zaplecze socjalne;

  • świeże owoce co wtorek.

Jeśli szukasz pracy w Prestiżowej Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym prześlij CV

Zapraszamy!

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 634246809