2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Kleszczów
Dodane 25 kwietnia 2024

Kaufland Magazyn Gliwice - Magazynier Wydania Towaru

Wynagrodzenie

5 200 - 8 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kleszczów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), InneDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Magazynier Wydania Towaru

w Departamencie Logistyki

Centrum Dystrybucyjne, Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego 1, 44-164 Kleszczów (woj. śląskie)

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, której siłę stanowi kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. W związku z rozbudową magazynu poszukujemy osób, które chcą zostać częścią naszego zespołu i każdego dnia dbać o to, aby nasze sklepy były na czas w pełni zaopatrzone w różnorodne i świeże produkty. Przenieś swoje umiejętności bezpośrednio do naszych centrów logistycznych lub pokaż swój talent w zarządzaniu łańcuchem dostaw. Zadbamy o Twoją przyszłość, oferując Ci rozwój zawodowy i możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.

Jakie będą Twoje zadania:

  • kompletowanie towaru przeznaczonego do wysyłki zgodnie z zamówieniami poszczególnych marketów

  • magazynowanie towaru

  • uzupełnianie towaru

  • transport pustych palet i odpadów do wyznaczonych miejsc zbiorczych w magazynie

  • przyjęcie i wydanie towaru zgodnie ze wskazaniami systemu kompletacji.

Co Ci zapewnimy:

  • umowę o pracę (po okresie 7 miesięcy przedłużenie umowy na czas nieokreślony) oraz indywidualne możliwości rozwoju

  • atrakcyjne wynagrodzenie (do 8400 zł brutto - podstawa + premia za wyniki)

  • ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku

  • pracę w nowoczesnym centrum logistycznym

  • bogaty pakiet benefitów (m. in.: prywatną opiekę medyczną, bezpłatne usługi fizjoterapeuty, kartę Multisport, bony oraz upominki z okazji świąt, działania wellbeingowe, program grupowego ubezpieczenia na życie, zniżki u partnerów biznesowych).

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • uprawnień do obsługi wózków widłowych lub prawa jazdy kat. B

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym

  • dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie Twoim dodatkowym atutem.

Brzmi ciekawie? Aplikuj!

Jeśli przekona nas Twoja aplikacja, zaprosimy Cię do procesu rekrutacyjnego.

Chcesz się o nas więcej dowiedzieć ? Obejrzyj nasz klip - "Towar na palecie" na platformie YouTube.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kleszczów,

Śląskie

Śląskie, Kleszczów
ID: 801010707