2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Międzyzdroje
Dodane 12 kwietnia 2024

Magazynier w dziale gastronomii

Lokalizacja

Międzyzdroje

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Położony przy plaży w Międzyzdrojach kompleks Wave Międzyzdroje Resort & Spa kusi swą niebanalną architekturą do wypoczynku. Projekt inspirowany nadmorską bryzą oraz bałtycką falą zakłada kształt spirali, dzięki której mieszkańcy mają zapewniony widok na morze oraz maksymalne nasłonecznienie przez cały rok.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Magazynier

Oferujemy:

  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie

  • możliwość rozwoju w ramach struktur

  • szkolenia rozwijające kompetencje

  • przyjazną atmosferę pracy w gronie pasjonatów hotelarstwa

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na stanowisku magazyniera

  • samodzielności, odpowiedzialności i dokładności

Twoje zadania

  • sprawdzanie zamówionego towaru z fakturą

  • przyjęcia towaru

  • kontrola zamówień sporządzanych przez dział gastronomii

  • rozliczenia inwentaryzacji

  • sporządzanie sprawozdań

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Lokalizacja

Międzyzdroje,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Międzyzdroje
ID: 679790444