2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Kołobrzeg
Dodane 12 kwietnia 2024

Magazynierka/Magazynier w dziale gastronomii

Lokalizacja

Kołobrzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel 4* w Kołobrzegu poszukuje osób na stanowisko magazyniera w dziale gastronomii.

Zadania magazynierów obejmują m.in. poszczególne działania:

  • przyjmowanie towaru i sprawdzanie zgodności z fakturą;

  • układanie towaru w magazynie oraz wydawanie towaru zgodnie z zapotrzebowaniem;

  • wprowadzanie dokumentów do systemu magazynowego (PZ, MM, RW);

  • przeprowadzanie inwentaryzacji;

  • kontrola stanów magazynowych;

  • utrzymanie porządku w pomieszczeniach magazynowych;

Od kandydatów oczekujemy:

  • sumienności, staranności i dokładności;

  • chęci do pracy;

  • niekonfliktowego nastawienia;

  • doświadczenia na stanowisku magazyniera;

  • książeczki Sanepid;

  • mile widziane doświadczenie w programie S4H;

Warunki zatrudnienia:

  • trzymiesięczny okres próbny; praca w oparciu o umowę o pracę;

  • praca w systemie trzyzmianowym: 6:00-14;00, 7:00-15:00, 10:00-18:00;

  • praca również w niektóre soboty i niedziele (do odebrania wolne w tygodniu);

  • wynagrodzenie ustalane indywidualnie na rozmowie;

  • praca przez cały rok, nie tylko na sezon.

Czekamy na zgłoszenia i CV przez portal OLX od zdecydowanych i chętnych osób. CV prosimy opatrzeć stosowną klauzulą o ochronie i przetwarzaniu danych osobowych.

Lokalizacja

Kołobrzeg,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kołobrzeg
ID: 867250044