2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Chwaszczyno
Dodane 24 kwietnia 2024

Koordynator magazynu

Lokalizacja

Chwaszczyno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma KOLANKO Sp. z o.o. Sp. k. w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydata na stanowisko:

Koordynator magazynu - w dziale wodno-kanalizacyjnym

Miejsce pracy: Chwaszczyno

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i wydawanie towaru na podstawie dokumentu W-Z

  • Rozliczanie dokumentacji magazynowej

  • Kontrola przyjmowanych towarów pod względem ilościowym i jakościowym

  • Przeprowadzanie kontroli stanu magazynowego

  • Wsparcie przy obsłudze klienta

Wymagania:

  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe (możliwość dofinansowania do kursu)

  • Dokładność w wykonywaniu zadań

  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, zakresu obowiązków i wyników

  • Profesjonalny system motywacyjny i premiowy

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi

  • Paczki świąteczne

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do przesyłania CV.

Lokalizacja

Chwaszczyno,

Pomorskie

Pomorskie, Chwaszczyno
ID: 913964770