2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Kujawsko-pomorskie
  5. Prace magazynowe - Nowa Wieś Wielka
Dodane 15 kwietnia 2024

Magazynier w Hurtowni Budowlanej Nowabud w Nowej Wsi Wielkiej

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowa Wieś Wielka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Nowabud poszukuje magazyniera do swojej hurtowni budowlanej w Nowej Wsi Wielkiej. Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, zorganizowaną i lubisz pracować w dynamicznym środowisku, to ta oferta może być dla Ciebie!

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie i rozładunek towaru: Będziesz odpowiedzialny za przyjmowanie dostaw, kontrolę jakości oraz rozładunek materiałów budowlanych.

  • Kompletacja zamówień: Twój obowiązek to przygotowywanie zamówień zgodnie z zapotrzebowaniem klientów.

  • Dbałość o porządek w magazynie: Wspólnie z zespołem utrzymasz magazyn w porządku i zapewnisz sprawną pracę.

Wymagania:

  • Doświadczenie: Mile widziane, ale nie jest to warunek konieczny. Chęć do nauki i zaangażowanie są równie ważne.

  • Dyspozycyjność: Praca na pełen etat w dni powszednie.

  • Zdolności organizacyjne: Umiejętność pracy w zespole oraz dbałość o szczegóły.

    Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie: Umowa o pracę.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie: Wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i zaangażowania.

  • Przyjazną atmosferę pracy: W Nowabud panuje przyjazna atmosfera, a zespół jest zgrany i profesjonalny.

    Jeśli jesteś zainteresowany/a, prześlij swoje CV na adres e-mail lub zadzwoń pod numer telefonu: +48**********00. Czekamy na Ciebie!

Lokalizacja

Nowa Wieś Wielka,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Nowa Wieś Wielka
ID: 911921042