2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubelskie
  5. Prace magazynowe - Zamość
Dodane 29 kwietnia 2024

Magazynier w hurtowni części rolniczych

Lokalizacja

Zamość

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

STERENN Polska, działająca na polskim rynku od marca 2021 roku, jest hurtownią specjalizującą się w sprzedaży części rolniczych. Jako oddział międzynarodowego koncernu, dbamy o indywidualne potrzeby klientów i oferujemy innowacyjne rozwiązania dostosowane do zmieniającego się rynku.

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko: magazynier

Osoba na tym stanowisku będzie zajmować się przyjęciami, wydaniami towarów, dokumentacją magazynową oraz obsługą robota do automatycznej fotografii produktowej. Stanowisko magazyniera w Sterenn Polska to połączenie pracy w magazynie z pracą przy komputerze.

Oczekiwania:

  • Pełnego zaangażowania w wykonywaną pracę i konsekwencji w działaniu

  • Dobrej organizacji pracy własnej

  • Dobrej znajomości obsługi komputera

  • Mile widziane zamiłowanie do motoryzacji lub rolnictwa

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie dostaw, wysyłka zamówień oraz administrowanie nimi

  • Kontrola jakościowa i ilościowa produktów wchodzących i wychodzących z magazynu

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej

  • Gotowość i umiejętność obsługi sprzętu zmechanizowanego, np. wózka widłowego

  • Przygotowanie produktów oraz obsługa zautomatyzowanego robota do zdjęć produktów

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego i ścieżkę awansu

  • Pracę w zespole, który osiąga sukces dzięki współpracy i zgraniu

  • Brak doświadczenia nie jest przeszkodą – wszystkiego Cię nauczymy!

Jeśli jesteś gotowy do pracy w dynamicznym środowisku, dołącz do naszej ekipy i wspólnie będziemy rozwijać naszą firmę!

Aby aplikować, prosimy przesłać przez portal OLX CV wraz z krótkim listem motywacyjnym, w którym opiszesz, dlaczego chciałbyś dołączyć do naszego zespołu.

Sterenn Polska - Twój partner w rozwoju w branży rolniczej!

Lokalizacja

Zamość,

Lubelskie

Lubelskie, Zamość
ID: 911884477