2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Farmacja
  5. Farmacja - Śląskie
  6. Farmacja - Mysłowice
Dodane 29 kwietnia 2024

Magazynier w hurtowni farmaceutycznej Medicare-Galenica Mysłowice

Wynagrodzenie

27,70 - 28,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Mysłowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osób dokładnych i dobrze zorganizowanych do pracy w magazynie w hurtowni farmaceutycznej Medicare-Galenica w Mysłowicach na stanowisko:

Magazynier

Zakres obowiązków:

-kompletacja zamówień zgodnie ze specyfikacją

-rozkładanie towaru na odpowiednie lokalizacje

-praca ze skanerem

-kontrola stanów magazynowych

-utrzymywanie porządku w magazynie

Oczekiwania:

-umiejętność szybkiego uczenia się

-zaangażowanie, dokładność i rzetelność w wykonywaniu swoich obowiązków

-zdolność do pracy w godzinach nocnych

Oferujemy:

-stabilne miejsce zatrudnienia

-wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy

Miejsce pracy:

Mysłowice (Kosztowy)

Tryb pracy:

Jedna zmiana od 18.00 do 2.00

1-2 niedziele pracujące od 17.00 do 1.00

Forma zatrudnienia:

umowa zlecenie

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Investcare S.A. ul. Białobrzeska 45, 41-409 Mysłowice , będącego Administratorem Danych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych. Jestem świadoma/y , iż podanie swoich danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji. Mam prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawienia, wniesienia sprzeciwu czy usunięcia. Moje dane będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy" .

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Mysłowice,

Śląskie

Śląskie, Mysłowice
ID: 750493543