2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubelskie
  5. Prace magazynowe - Tarnogród
Dodane 04 kwietnia 2024

Magazynier w hurtowni materiałów budowlanych

Lokalizacja

Tarnogród

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Mat-Bud poszukuje pracownika na stanowisko: Magazynier

Miejsce pracy: Tarnogród

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie i układanie towaru w magazynie (kontrola ilościowa i jakościowa)
  • przygotowywanie towaru do transportu
  • wydawanie towaru z magazynu klientom
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • obsługa wózka widłowego

Wymagania:

  • samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy
  • dobra komunikacja i umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • odpowiedzialność i sumienność

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z materiałami budowlanymi

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie, która istnieje na rynku od ponad dwudziestu lat
  • miłą atmosferę w zgranym zespole
  • umowę o pracę
  • szkolenie na wózki widłowe
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Lokalizacja

Tarnogród,

Lubelskie

Lubelskie, Tarnogród
ID: 676263641