2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Dietetyka
  5. Dietetyka - Śląskie
  6. Dietetyka - Sosnowiec
Dodane 02 kwietnia 2024

Magazynier w kuchni przyszpitalnej - Sosnowiec

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy

Dla swojego Klienta – firmy z branży Usługowej poszukujemy do zespołu:

Stanowisko: magazynier - Sosnowiec kuchnia szpitalna

Zadania/Czynności:

1. Jakościowo – ilościowa kontrola stanu zapasów magazynowych.

2. Jakościowo – ilościowa kontrola dostarczonego towaru

3. Zamawianie towaru i środków niezbędnych do funkcjonowania obiektu na podstawie jadłospisu oraz środków czystości i środków chemicznych

4. Tworzenie i wysyłanie zamówień na artykuły spożywcze w systemie SAP

5. Wprowadzanie dokumentów przychodowych i rozchodowych w programie

6. Przeprowadzanie inwentaryzacji

7. Kontrola terminów przydatności do spożycia oraz daty minimalnej trwałości środków spożywczych znajdujących się w magazynie.

8. Prawidłowe wydawanie surowców do produkcji.

9. Dbanie o czystość pomieszczeń magazynowych.

10. Monitorowanie i prowadzenie kart HACCP, GHP i GMP

Wymagania:

wykształcenie średnie kierunkowe

mile widziane doświadczenie w pracy w zawodzie

chęci do pracy

posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

umowę o pracę

wypłatę na czas

zatrudnienie od pn do nd, zgodnie z harmonogramem

Przystąpienie do pakietu prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach

Przystąpienie na grupowego ubezpieczenia NNW i/lub na życie na preferencyjnych warunkach

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00 pod nr tel. 51*******68, po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 7110144Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego  oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o.. z siedzibą w Wrocławiu, przy ul. Słonimskiego 1.

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 908951337