2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Tomaszów Mazowiecki
Roldrob
Dodane 29 kwietnia 2024

Magazynier w Magazynie Technicznym

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

 Dołącz do zespołu Firmy ROLDROB S.A. w Tomaszowie Mazowieckim

OBECNIE SZUKAMY KANDYDATA NA STANOWISKO

MAGAZYNIER W MAGAZYNIE TECHNICZNYM

( w Pionie Głównego Inżyniera )

Zakres obowiązków:

·       Wprowadzanie faktur do systemu

·       Składanie zamówień na materiały biurowe oraz części zamienne

·       Przyjmowanie materiałów na magazyn

·       Bieżący nadzór na stanem magazynowym

·       Nadzór oraz kontrola dokumentacji magazynowej

Wymagania:

·       Wykształcenie min. średnie

·       Prawo jazdy kat. B

·       Dobra znajomość obsługi komputera

·       Gotowość do pracy dwuzmianowej

·       Doświadczenie w pracy na podobnym  stanowisku mile widziane

Oferujemy:

·       Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

·       Dobre warunki wynagradzania, w tym dopłatę urlopową

·       Bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie, karty Multisport, premie świąteczne, wczasy pod gruszą i nieoprocentowane pożyczki pracownicze)

·       Miłą i niekorporacyjną atmosferę pracy, w profesjonalnym zespole skupionym na wspólnych celach

Prosimy o przesyłanie CV do Działu Personalnego  Roldrob S.A.  ul. Warszawska 168/172 97-200 Tomaszów Mazowiecki

lub na adres mailowy z dopiskiem “Magazynier w Magazynie Technicznym  ”

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki,

Łódzkie

Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
ID: 910262803