2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubelskie
  5. Prace magazynowe - Jatutów
GRAVIT
Dodane 29 kwietnia 2024

Magazynier w markecie rolno-ogrodniczym

Lokalizacja

Jatutów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

GRAVIT. Kim jesteśmy?

Od ponad 35 lat dostarczamy naszym klientom sprzęt rolniczy, komunalny  oraz części i akcesoria do maszyn światowych marek.

Jako autoryzowany dealer Manitou, Kubota, Hardi, Kuhn, Horsch, Unia, Husqvarna, Shell i innych rozwinęliśmy sieć 3 oddziałów, w których prowadzimy sprzedaż oraz serwis maszyn, zaopatrujemy klientów w części oraz świadczymy wynajem.

Szukasz miejsca pracy, w którym będziesz mógł się rozwijać wśród młodego, zgranego  zespołu i w przyjaznej atmosferze?

Jesteś młody i nie wiesz gdzie zacząć karierę zawodową, a masz zamiłowanie do rolnictwa lub motoryzacji?

Chcielibyśmy aby do naszego zespołu w magazynie dołączyła kolejna osoba jako: magazynier w markecie rolno - ogrodniczym

Oczekujemy:

Dobrej organizacji pracy własnej

  • Pełnego zaangażowania w wykonywaną pracę i konsekwencji w działaniu

  • Dużej motywacji do pracy

  • Dobrej znajomości obsługi komputera

  • Mile widziane zamiłowanie do motoryzacji

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie dostaw, wysyłka zamówień oraz ich administrowanie

  • Kontrola jakościowa i ilościowa produktów przychodzących, jak i wychodzących z magazynu

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej

  • Gotowość i zdolność do obsługi sprzętu zmechanizowanego, np. wózka

  • Obsługa automatycznej maszyny do robienia zdjęć produktów

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego i ścieżkę awansu

  • Pracę ze zgraną ekipą, staniesz się częścią zespołu, który wspólnie osiąga sukces

  • Jeśli nie masz doświadczenia, ale szukasz stałej pracy -  wszystkiego Cię nauczymy!

Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji poprzez portal olx.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest GRAVIT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Lublinie, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko magazyniera . Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.

Lokalizacja

Jatutów,

Lubelskie

Lubelskie, Jatutów
ID: 908873463