2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Cieszyn
Dodane 18 kwietnia 2024

Magazynier w sklepie internetowym pakowanie zamówień pół etatu Cieszyn

Wynagrodzenie

2 150 - 2 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Cieszyn

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Cześć, tu MAWE!

Poszukujemy pracownika magazynu w sklepie internetowym w Cieszynie do pakowania zamówień, na pół etatu.

Wynagrodzenie dla osoby uczącej się, poniżej 26 roku życia: 2 150 zł netto (na rękę).

Podstawowe informacje:

  • Firma: MAWE Piotr Bielesz

  • Miejsce pracy: ul. Bielska 210, Cieszyn.

  • Godziny pracy: od poniedziałku do piątku, w godz. 14-18 (do ewentualnej lekkiej negocjacji).

  • Rozpoczęcie pracy: od zaraz.

Wymagania:

  • Brak przeciwwskazań do pracy na stojąco,

  • Dynamiczność i wykazywanie inicjatywy do działania,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Umiejętność dokładnego wykonywania powierzonych zadań.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Pracujemy od poniedziałku do piątku, w trybie jednozmianowym,

  • Nasz magazyn znajduje się w dogodnej lokalizacji (przystanek autobusowy pod firmą, stołówka na terenie obiektu),

  • Jesteśmy jednym z liderów wśród sklepów internetowych, które mają najwyższy standard obsługi klienta,

  • Mamy młody zespół pracowników i miłą atmosferę pracy,

  • Słuchamy naszych pracowników i ich sugestii - staramy się wspólnie tworzyć wygodny i wydajny system pracy.

Dokładny opis stanowiska pracy:

  • Zbieranie towaru z magazynu wg listy magazynowej,

  • Pakowanie zamówień wg listy wysyłkowej,

  • Odpowiednie zabezpieczenie towaru i oznakowanie przesyłek,

  • Uzupełnianie stanów towaru na półkach,

  • Utrzymywanie porządku na stanowisku.

Oferujemy:

  • Możliwości rozwoju,

  • Pomoc w rozwijaniu wiedzy i umiejętności związanych z rynkiem e-commerce.

Proszę załączyć poniższą zgodę do przesłanego CV.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.:

Lokalizacja

Cieszyn,

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Cieszyn
ID: 912641943