2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Maniewo
Dodane Dzisiaj o 07:59

Magazynier - warsztat naprawy samochodów ciężarowych i naczep

Lokalizacja

Maniewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków :

- Przyjmowanie dostaw towarów i sprawdzanie ich zgodności z dokumentacją

- Magazynowanie towarów zgodnie z ustalonymi procedurami

- Prowadzenie ewidencji magazynowej i sporządzanie dokumentów magazynowych

- Kompletowanie zamówień i przygotowywanie towarów do wysyłki

- Wykonywanie identyfikacji towarów oraz kontrola stanów magazynowych

- Obsługa sprzętu magazynowego (np. wózki widłowe, skanery)

- Realizacja zleceń przejęć towarów od dostawców oraz wydawanie towarów na zewnątrz

- Utrzymywanie porządku i czystości na terenie magazynu

- Współpraca z innymi pracownikami oraz nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP i PPOŻ.

Wymagania :

- Doświadczenia w pracy na magazynie lub w transporcie

- Umiejętności obsługi sprzętu magazynowego takie jak wózek widłowy, paletowa

- Znajomość zasad obowiązujących w magazynie, w tym dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy

- Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w realizacji powierzonych zadań

- Komunikatywność i umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

- Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy, jeśli zajdzie taka potrzeba

- Dokładność, sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków magazyniera

-Wiedza techniczna z zakresu budowy pojazdów

Co oferujemy :

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiągnięć

Stabilne zatrudnienie, umowa u pracę

Praca w przyjaznej atmosferze

Jeśli jesteś osobą sumienną, odpowiedzialną i chcesz dołączyć do dynamicznego zespołu w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, to czekamy na Twoje zgłoszenie!

Lokalizacja

Maniewo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Maniewo
ID: 916514749